نيايش

      خدایا خدایا... دستهایم به دامانت... آری رهاییم بخش از این قفس سرد بگذار در هوایت نفسی تازه کنم آزادم آفریدی، پس آزادی را تو ز من نستان بگذار تا در راه وصالت جان را ارزان کنم من از این راه دراز تا تو بیزارم بگذار از تو آغاز کنم مگر نه آنکه از تو هستم و به سویت می آیم بگذار راه را کوتاه کنم آنچنان غرق امیدم به حضورت که دگر نتوانم کتمان کنم آن همه لطف و صفا را چه بگویم این همه جاه و خطا را چه بنامم ؟ تو خودت میدانی، من چطور عنوان کنم ؟ بگذار سخن را به کلامی ختم کنم بگذار از تو آغاز کنم.

/ 46 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

دوست خوبم سلام من هم از آشنايی با شما و نوشته های صميمی شما خوشحال شدم . راستی که چقدر دنيای وبلاگ ها و نويسنده های فرهيخته اون دوست داشتنيه . مستدام باشيد .

محمد (بچه دهاتی)

قالب نـــــــــــــــــــــو مبــــــــــــــارک ... خیلی قشنگ شده ... کلی هم معروف شدی ها :))

lili

salam be babie aziz ke delam barash koli tang shode bood,kam peidai?har jahasti shad bashi

nikta

سلام..خيلی خيلی زيبا بود..ممنون که به کلبه من مياين..خيلی زبا نوشتين..موفق باشين

صالح دُروند

سلام دوست عزیز! ممنون از اینکه به خونه ی کوچولوی ما اومدی، شعرت رو خوندم زیبا بود فعلآ تا بعد نظرات جامع تری نسبت به اشعارتون بدم، به هر حال از آشنایی با شما خیلی خوشحال شدم.

مهدی

سلام.بازم منم.خوبی؟مثل همیشه نوشته هات خوبه. من سعی می کنم هر روز بهت سر بزنم.خوشحال می شم که تو هم اون طرفا بیای.منتظرم.بابای

maryam va baraee akharin bar salam

سلام ... انقدر پاک بود و دوستداشتنی که هيچی ندارم بگم ! امدم بگم حلال کن ! اگه خواهری بدی بودم ! ... ببخش برای همه چيز ! ميون اين همه پاکی که از دلت جاری شد ! رقص قلمم رو گم کردم ! پس سفيد می ذارم بونه ... مثل دلت که اسمونه ! در پناه حق ! مريم ! از خدا بهترين هارو برات می خوام !

نيما(خانه دوست)

تو که هميشه آغازم بودی اينبار هم خدايا من را در ميان اين جمعيت خونين و تشنه تنهايم نذار.چه حرف های دلنشينی...چه شعرای خوشبويی...

sara

salam kheili kheili az matnaye zibat khosham umad kheili deglam mikhad ama nemedunam chejury mishe link dad lotfan mano rahnamayee kon!